Sevgilisinden ayrıldıktan sonra cinsel yaşamını neredeyse bitiren genç kadın kendini tatmin etmek için sıklıkla xnxx porno sitesini ziyaret etmek ve oradaki videoları izleyerek mastürbasyon yapmaktadır. Bu videonun kaydedilmesinden birkaç gün önce bir arkadaşının doğum gününe gitmiştir. Doğum gününde eski sevgilisin en yakın arkadaşı da vardı. Onunla bir araya gelmek istemeyen genç kız olabildiğince onda uzakta durmaktadır. Müzik çalıp da dans etmeye başladıkları sırada arkadaşının sevgilisini arkasında olduğunu fark eden kadın yüzünü ona dönmeden dans etmeye devam eder.

Sevgilisinin arkadaşı Mustafa dans ederken ona sürtünmeye başlaması ile uzun zamandır yarak yememiş olan kadını fazlasıyla azdırır. Bir anlığına kendini dansın ritmine bırakan kadın adamın penisini kalçalarında hissettikçe daha çok tahrik olmaktadır. Pantolonunda fırlayacak gibi duran sert penisini kalçalarında hissetmenin getirdiği heyecanla dans etmeye devam eder.
Amının ıslaklığını hisseden kadın bir yandan memelerini etrafındaki insanlara fark ettirmeden okşamaya başlar. Dansın ilerleyen anlarında Mustafa hem penisini kalçalarına dayamış bir yanda da kalçalarını okşamaya başlar. Bu şekilde erotizm dolu anlar yaşayarak geçirdiği parti sonrasında evine gider. Eve gittikten sonra sosyal paylaşım sitelerin birinden açtığı fake hesap ile Mustafayı arkadaşları arasına ekler. Amacı ise kendini belli etmeden kamera karşısında penisini görüp ona bakarak mastürbasyon yapmaktır.

Kızın ekleme talebini kabul ettikten kısa bir süre sonra karşındaki kişinin arkadaşının eski sevgilisi olduğunu fark eden Mustafa durumu belli etmeden onunla sanal seks yapmaya başlar. Yaşanan karşılıklı mastürbasyon anlarını gizli çekim bilgisayar kamerasından kaydeden kahramanımız kızın büyük ve güzel kalçalarını okşamasını izledikçe kendinden geçer. Kızın götünü parmaklamaya başladığı anlarda kendini kaybeden Mustafa seksi Türk kızının mastürbasyon seks görüntüleri karşısında ne yapacağını şaşırır.

Bir Yorum Yazın

Lütfen işaretli alanları boş bırakmayınız.