32 yaşında dul ve bakımlı bir kadın olan kahramanımız eski eşinden ayrıldıktan sonra kimseye güvenemez olmuştu. Onun için hayata dair birçok zorluğu gözüne alan hatta onun için ailesine bile karşı gelen sarışın kadın uzun süredir yalnız yaşamaktadır. Eski kocasının onu aldatması ona şiddet uygulaması bir anlamda erkeklere karşı mesafeli olmasını gerektirmiştir. Yaşanan tüm acılardan sonra ise aldığı ders artık asla duygusal davranmayacak ve kendi zevkleri uğruna yaşayacaktır.

Düşüncelerini bu şekilde sabitledikten sonra hareketli bir gece hayatı yaşamaya başlayan sarışın kadın her akşam gece kulüplerine gidip kimseye hesap vermeden hayatını zirvelerde yaşamaya başlamıştır. Yoğun ve yorucu gecen bir haftanın ardından kafasını dağıtmak için gittiği bir gece kulübünde dört erkekli bir arkadaş grubu ile sohbet etmeye başlar. Adamlar yakışıklı kaslı ve oldukça nazik adamlardır. Gecenin ilerleyen saatlerinde alkolün de etkisi ise masada başlayan cinsel sohbet hepsini azdırmıştır. Hayatında farklı bir seks macerası yaşamak isteyen sarışın kadın adamları gecenin sonunda kendi evine davet eder.

Mekandan ayrılan dörtlü erkek arkadaş gurubu kadınla birlikte arabaya binerek evin yolunu tutarlar. Eve geldiklerinde hafif müzik açan kadın adamlarla birlikte evin salonunda dans etmeye başlarlar. Adamların arasında adete kendini kraliçe gibi hisseden kadın dans sırasında soyunmaya ve adamlara sürtünmeye başlaması ile adamlarda kadına karşılık verirler. Kadının odasında yapay penis bulan adam onu alıp salona gelmesi ile yaşan dans yerini çılgın bir seks partisine çevirir. Tamamen soyundan dört adam ve bir kadın evin salonunda duvarları yankılatarak tutku ile seks yapmaya başlarlar. Yapay penisi kadının götüne sokarak genişlemesini sağlayan adam yeterince kadını zevke getirdikten sonra kadın yerde sırt üstü yatan adamın üstüne çıkar. Bir yandan amından sikilen kadın diğer adamın onu götten sikmesi ile çığlıklar içinde kalır. Amından ve götünden sikildiği yetmezmiş gibi biri kadının eline diğeri de kadının ağzına verir. Bağırtarak siktikleri kadın zevkin doruklarına geldiğinde ise ayakta duran dört adamın ortasına geçer ve adamların hepsin birden yüzüne boşalmasını ister.

Hayatı boyunca aradığı ya da ihtiyaç duyduğu seksin grup seksten geçtiğini öğrenen kadın ise artık sıradan ilişkileri bir kenara bırakıp porno fantezilerine doğru giden uzun ve zevkli seks anları yaşayabileceği güzel bir yola çıkar.

 

Bir Yorum Yazın

Lütfen işaretli alanları boş bırakmayınız.